Адресса дилера
Завантажити інформацію
Записатись на тест-драйв
Конфігуратор автомобілів
Гібридні інновації
Запис на ТО

Сервісне обслуговування

Сервісні кампанії

Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній

Перевірити

Станція технічного обслуговування Тойота Центр Кременчук "Компанія "Про Лайн" функціонує з 2007 року. Це авторизована сервісна станція.

СТО виконує повний спектр робіт:

На території функціонує окремий бокс для встановлення додаткового обладнання – автосигналізацій, охоронних та музичних систем.

Фахівці сервісного центру систематично проходять навчання та відвідують курси підвищення кваліфікації і тому вони знають всі особливості Вашого автомобіля.

25 жовтня 2016 року Тойота Центр Кременчук "Про Лайн" отримав відзнаку бронзового рівня за програмою TSM («Toyota Service Management»), що свідчить про визначні досягнення у сфері якісного обслуговування клієнтів. Винагорода бронзового рівня TSM свідчить про те, що офіційний дилерський центр постійно розвивається, покращує свою роботу та не зупиняється на досягнутому.

Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису на ТО в слушний для клієнта час. Фахівці сервісу Тойота Центр Кременчук "Компанія "Про Лайн" систематично проходять курси підвищення кваліфікації і тому вони знають всі особливості Вашого автомобіля. Пильна увага до сервісного устаткування і кваліфікація нашого персоналу забезпечує нашим клієнтам високу якість сервісу.

Фотодобірка


Автосервіс

Тойота Центр Кременчук ТОВ "Компанія "Про Лайн"

м. Кременчук вул. Ярмаркова,1Б

Т: +38 (0536) 743 374

Т: +38 (050) 308 01 79

E: info@pro-line.toyota.ua

H: Понеділок-Пятниця: 8:00 до 18:00

H: Суботая: 8:00 до 18:00

H: Неділя: 8:00 до 16:00